iPhone, iPad &
Android mobil
cihazlarda..

Tek bir Platforma veya İşletim Sistemine
bağımlı kalmayın.
Her Cihazda keyifli bir okuma deneyimi yaşayın.

Müşterileriniz neden mi beğenecek?KOLAY KULLANIM
KOLAY KULLANIM
Kullanıcı için kolay ve hızlı kullanım günümüzde en önemli unsurlardan biridir. E-Broşür web'de hem butonlarla, hem sayfanın kenarına tıklayarak veya sürükleyerek gezinilebilir ve gerçek Katalog/Broşür deneyimi yaşatır.
ÇOK HIZLI
ÇOK HIZLI
Kimse beklemeyi sevmez. E-Broşür çok hızlıdır. Sayfalar tek tek arkada yüklenirken müşteriniz rahat rahat kataloğ'unuzu inceleyebilir. Sayfa geçişleri hızlı ve beklemeden gerçekleşir.
TAM EKRAN ÖZELLİĞİ.
TAM EKRAN ÖZELLİĞİ
E-Broşür tam ekran modunu destekler, tüm ekranlara çözünürlüklerine uyum sağlar ve herzaman ekranınızı doldurarak görsel bir şölen sunar.
ÖN İZLEME VE İÇERİK
ÖN İZLEME VE İÇERİK
Kullanıcı tüm sayfaları tek tek gezinip aradığı bilgiye ulaşana kadar sıkılacağına, ön izleme ve içerik indeks özelliği sayesinde kolaylıkla istediği bilgiye ulaşabilecektir.
YOUTUBE VİDEOLARI
YOUTUBE VİDEOLARI
Sadece Resimle olmaz diyen Müşterilerinize Youtube ve Vimeo video opsiyonunu ekledik. Böylece Ürün veya Hizmetinizi video formatında müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz.
SOSYAL MEDYA
SOSYAL MEDYA
E-Broşür'de bulunan paylaşım butonları ile Facebook, Twitter, Linkedin, Myspace, Tumblr, Blogger veya E-Mail yolu ile Broşür, Katalog ve Yayınlarınız Müşteriniz tarafından tek tıklamayla kolayca paylaşılabilir.
TÜM MOBİL CİHAZLARA UYGUNDUR
TÜM MOBİL CİHAZLARA UYGUNDUR
Web üzerinden çalışan E-Broşür sürümü tüm Mobil Cihazlara uyumludur [iPad, iPhone, Android fark etmez. Her yerden ulaşılabilir].
DOKUNMATİKTİR
DOKUNMATİKTİR
Mobil cihazlarda (iPhone, iPad ve Android) alışmış olduğumuz "sürüke bırak" ve "büyütme - küçültme" metodu ile herkesin kolayca kullanımına olanak verir.
LİNK VE HYPERLİNK
LİNK VE HYPERLİNK
Yayınıza link eklenebilir, tıklanıca istenilen sayfaya geçiş sağlanır ve/veya Hyperlink eklenir istenilen web adresine yönlendirilir.
Örnek verelim; Kataloğunuzda bir ürünü inceliyor müşteriniz, başka alternatifleri var mı diye merak ediyor. Resmin üzerine tıklıyor ve daha geniş bilginin yer aldığı web sayfanıza yönlendiriliyor (Mobil sürümde de aynı şekilde çalışır).
ÜRÜN İNCELEMEK İÇİN
ÜRÜN İNCELEMEK İÇİN
Vektörel Zoom özelliği ile (görsellerin kalitesini bozmadan) görsellerin en yakınına kadar zoomlanabilir ve detaylar incelenebilir.
CD VE FLASH BELLEK
CD VE FLASH BELLEK
E-Broşür Masaüstü sürümü CD, USB Flash Bellek veya SD Kart'tan çalıştırılabildiği için ne internette ihtiyaç duyulur ne de ağır baskı katalogları taşımaya gerek kalır.
HER YERDE ÇALIŞIR
HER YERDE ÇALIŞIR
Standart, Flash yüklü Bilgisayarlarda (günümüz bilgisayarların %98'inde Flash yüklüdür) ve tüm Mobl Cihazlarda çalışır. Herhangi bir ek yazılım veya donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır.

Siz E-Broşür'ü neden mi seveceksiniz?TEKNİK DETAYLAR BİZDE
TEKNİK DETAYLAR BİZDE
İster sıfırdan bir tasarım, isterseniz mevcut Katalog'unuzu E-Broşür'e dönüştürelim. Biz sizi yormayız. Gerekli Dökümanları bize teslim edersiniz, bizde size tamamlanmış E-Broşür'ü teslim ederiz.
WEB BARINDIRMA ALANINIZ YOKSA BİZ YARDIMCI OLURUZ
WEB BARINDIRMA ALANINIZ YOKSA BİZ YARDIMCI OLURUZ
Sizin için hazırlayacağımız E-Broşür'ünüzü kendi sunucularımızda barındırabiliriz. Sunucularımız Türkiye lokasyonlu olup en iyi konfigürasyona sahiptir.
Hızlı, Güvenilir ve herzaman ulaşılabilir.

ACELENİZ Mİ VAR?
ACELENİZ Mİ VAR?
Fuar'a mi yetişmeniz gerekiyor? E-Broşür'ünüzü çok kısa bir süre içerisinde yayına hazır hale getirebiliriz. CD veya Flash Bellek'de yayınlanan E-Broşür'ler bir hafta içerisinde kapınıza teslim edebiliriz.
SEO'YA UYGUN E-BROŞÜR
SEO'YA UYGUN E-BROŞÜR
Kataloğunuz E-Broşür'e dönüştürülürken tüm içerikler arama motorları tarafından kolaylıkla bulunabilsin diye tüm içeriğin indeksi oluşturulur ve böylece arama motorları tarafından listelenir.
TÜM İÇERİKLER BAŞLIKLARA GÖRE LİSTELENİR
TÜM İÇERİKLER BAŞLIKLARA GÖRE LİSTELENİR
Seçilebilir içerikler indeksi ile hem siz hem müşteriniz mutlu olacaktır. Kataloğunuzda bulunan verilere başlıklardan (indeks'den) hızlıca ulaşabileceksiniz.
NOT ALABİLME ÖZELLİĞİ
NOT ALABİLME ÖZELLİĞİ
Web'de yayınlanan E-Broşür'ün bir diğer özelliği de, kendi tarayıcınızda sayfalara not alabilme özelliği dir. Böylece istediğiniz sayfaya notunuzu düşer, ihtiyaç duyduğunuzda kolalıkla geri dönüp aldığınız notları inceleyebilirsiniz.
LİNK VE HYPERLİNK
LİNK VE HYPERLİNK
Kataloğunuza bağlantı linki verebiliriz, bu linkleri tıklayınca web sayfanıza yönlendirebiliriz.
Örneğin; Seyahat acentası mı işletiyorsunuz, kataloğunuzdaki Otel'lere bağlantı verebiliriz. Müşteriniz üzerine tıklayınca Web Sayfanızdaki rezervasyon sayfasına yönlenebilir.
YOUTUBE VİDEOLARI
YOUTUBE VİDEOLARI
Sadece Resimle olmaz diyen Müşterileriniz illaki olacaktır, onları Youtube/Vimeo videoları ile ikna edebilirsiniz.
GÜVENLİ
GÜVENLİ
Yayınlarınıza Giriş Şifresi verebilirsiniz. Böylece sadece şifresi olan kullanıcılar Dijital Katalog'unuzu okuyabilir.
*Yüksek sayılı yayınlarınız için çoklu şifreleme mümkün.
GOOGLE ANALYTICS ENTEGRASYONU
GOOGLE ANALYTICS ENTEGRASYONU
Google Analytics ile eBroşür'ünüzün ziyaretçi analizinı gerçekleştirebilirsiniz. Kataloğunuzu kaç kişi incelemiş, neyi incelemiş. Hangi sayfa'da nekadar kalınmış...
İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR
İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR
E-Broşürü'nüzü aynı zamanda bir veri deposu olarak da kullanabilirsiniz. Tüm İndirilebilir dosyalarınızı E-Broşürünüzün içerisine yerleştirir. İndir Butonunu tıklayınca hangi dosyaların indirilmesini istediğinizi seçebilirsiniz.
E-Ticaret
E-Ticaret
E-Broşür'ün online sürümünde artık E-Ticaret de yapabilirsiniz. Ödeme Paypal veya Mail order ile gerçekleştirilebilir.

Evet, Evet Budur!
diyorsanız;

Tam ikna olamadım, biraz daha geziniym ve inceliym diyorsanız. Örnekleri inceleyin ve İş Akışı'na bir göz atın.