en prestijli çözüm,
en hızlı sunum,
en başarılı E-Broşür.

Uzun süre beklemek yok, beklenmedik sonuç yok, beklenmedik maliyet yok...

Keyifli bir Dijital Katalog var.

İş Akışı1'inci Adım

Mevcut Katalogunuz, Broşürünüz veya Derginiz varsa; PDF olarak [Yüksek çözünürlükte PDF] dosyasını bize teslim ediyorsunuz.
PDF Dosyalarınızı E-Broşür'e dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz. Linkleri ekliyoruz, Dijital Katalog içerik arama ve indeksi aktif ediyoruz, gerek görüldüğü taktirde sayfa düzenini optimize ediyor ve fon tasarımını belirliyoruz...

2'inci Adım

Eğer kataloğunuz bizim tarafımızdan tasarlanacaksa; gerekli içerikleri; metinleri, resimler ve videolar bize teslim ediyorsunuz, biz de Kurumsal Kimliğinizi yansıtacak uygun bir tasarım ile eBroşürünüzü hazırlıyoruz.
Dijital Katalog'unuzu size teslim etmeden önce son kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Size Demo linki gönderiyoruz, talep edilen revizyonlar sonrasında 3'üncü adıma geçiyoruz..

3'üncü Adım

E-Broşür'ünüzü Web ve Mobil için son bir defa optimize ettikten sonra gerekli Dosyaları hazırlıyor ve size "Master CD" olarak teslim ediyoruz. İsterseniz sizin için sunucunuza yüklüyor veya bizim sunucuda yayınlıyoruz.
Eğer E-Broşür'ünüzü İneteraktif CD veya USB Flash Bellek formatında hazırlanmasını istiyorsanız. Dördüncü adım devreye giriyor.

4'üncü Adım

Dördüncü ve son adım E-Broşür'ünüzü Serigrafi baskılı İnteraktif CD veya Lazer baskılı Flash Bellek formatında hazırlanmasıdır. Burada CD üzerine basılacak Serigrafi veya Flash Bellek için Tasarım hazırlanıyor ve onayınızdan sonra Baskı için CD Baskı/USB Bellek ve Kopyalama Merkezine gönderiliyor.
Dijital Katalog'unuzun İnteraktif CD Serigrafi baskıları hazır olduğunda - genelde 3-4 iş gününde - size teslim edilir. Flash Bellekler özelliğine göre 5 ile 20 iş günü arasında hazırlanmaktadır.
Offline olarak size E-Broşür'ü ".exe" Windows Bilgisayarlar için ve ".app" Apple bilgisayarlar için teslim edebiliriz.

Evet, Evet Budur!
diyorsanız;

Tam ikna olamadım, biraz daha geziniym ve inceliym diyorsanız. Örnekleri inceleyin ve Bize Ulaşın.